רכישת / מכירת בית עם נזקים

ארבעה תיקים, בכל תיק המשרד ייצג צד אחר, ארבעה פסקי דין עם משותף אחד – בכולם ניצחנו.

1. המשרד ייצג את המוכר שנתבע על נזקים ואי התאמות בבית שנמכר בסך של 234,000 ש"ח התיק נסגר בפשרה שקיבלה תוקף של פסק דין על סך של 12,000 ש"ח בלבד.

2. המשרד ייצג את הקונה שתבע על ליקויי בניה ואי התאמות בבית שרכש. התיק נסגר בפשרה שקיבלה תוקף של פסק דין על קבלת פיצוי בסך 117,500 ש"ח מהמוכר והקבלן המבצע כל אחד לפי חלקו.

3. המשרד ייצג את הקבלנים שנתבעו על ידי בעל בית בטענות של ליקויי בניה ואי התאמות מעל 200,000 ש"ח. התקבל פסק דין המחייב בתשלום סך 21,000 ש"ח בלבד שיקוזזו עם התיק הרביעי (ראה בהמשך) 
אגב, לא נפסק לטובת התובעים החזר הוצאות או שכר טרחה בשל ביקורת קשה ונוקבת של בית המשפט דווקא על בעל הבית שהזמין את העבודות מהקבלנים כשהוכח שהתביעה הייתה מנופחת.

4. בתיק הרביעי שהוא בעצם תביעה שכנגד, המשרד ייצג את הקבלנים בתביעה על אי תשלום יתרת הכסף ע"י בעל הבית ונפסק שעל בעל הבית שהזמין את השיפוץ לשלם לקבלנים כ-40,000 ש"ח בתוספת 7,500 ש"ח שכר טרחת עו"ד. (קיזזנו כמובן את מה שנפסק בתיק השלישי)

עו"ד שרון ברבי

עורך הדין שרון ברבי חבר בלשכת עורכי הדין בישראל מאז שנת 2008. בשנת 2009 סיים עורך הדין ברבי את לימודיו לתואר שני באוניברסיטת בר אילן, ובהתבסס על הניסיון הרב שצבר בטיפול ובייצוג עשרות תיקים הקים באותה שנה את משרד עורכי הדין שבראשו הוא עומד.

דילוג לתוכן